מיקום:
סוג נכס:
מצב הפרויקט:
מיקום:
סוג נכס:
מצב הפרויקט:

אביב בשירת הים

הסיפור של שירת הים הוא איכות חיים. על קו הים, בנוף פתוח ומרהיב, ייבנו שני מגדלים עם 126 יחידות דיור חדשות בפארק האירוסים המבוקש בנתניה.

אביב בשירת הים

הסיפור של שירת הים הוא איכות חיים. על קו הים, בנוף פתוח ומרהיב, ייבנו שני מגדלים עם 126 יחידות דיור חדשות בפארק האירוסים המבוקש בנתניה.

  • כתובת: שכונת שירת הים, נתניה
  • סה״כ יחידות דיור: 126
  • מספר בניינים: 2
  • מספר קומות: 16, 17
  • אדריכלים: קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ
  • יזמים: אביב ייזום

שירת הים היא השכונה החדשה מצפון לעיר ימים נתניה, זו שכבר קיבלה את הטייטל המבטיח של השכונה היוקרתית ביותר בעיר. השכונה גובלת בשמורת האירוסים וממוקמת בחזית הים הדרומית של נתניה, בשטח של כ-755 דונם בין דרך בן דוריון ממזרח לחוף הים במערב.
תושבי השכונה ייהנו מקרבה למוסדות הציבוריים, בתי הספר והגנים, מתקני המשחקים ומגרשי הספורט הנמצאים כולם מרחק הליכה מהבית. במסגרת התכניות לפיתוח השכונה ישוקם חוף הים ויוקם גשר חדש שיחבר בין הפארק לשלולית החורף.
היתרון הבולט של הפרויקט הוא מיקומו האטרקטיבי קו ראשון לים, בלב השכונה העצמאית החדשה. שכונת אביב מקימה על הקרקע המבוקשת שני מגדלי מגורים חדשניים הכוללים 126 יחידות דיור חדשות בחזית הים הדרומית. במסגרת התכנית העירונית לפיתוח השכונה כולה, ייעשה שימור של שמורת אירוס הארגמן, חיבור למרקם העירוני, טיפוח הנוף השכונתי ובניית מרכז מבקרים.
על התכנון האדריכלי המוצלח רשום משרד האדריכלים המצליח קיקה בראז, המשלב במומחיות בין טכנולוגיה לפונקציונאליות והופך את הצרכים של דיירי הבית לאלמנטים עיצוביים המותאמים לרוח התרבות הישראלית.

צרו איתנו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

ניווט מהיר

כל ההדמיות להמחשה בלבד ואינן מחייבות את החברה.
כל הזכויות שמורת לקבוצת אביב. 2024 ©

דפנה הרלב

מנכ״לית

בוגרת אוניברסיטת בר אילן בכלכלה ומנהל עסקים.
מכהנת כמנכ"ל קבוצת אביב מאז שנת 2001.
בתפקידה הקודם בקבוצת אביב כיהנה כסמנכ"ל כספים במשך למעלה מ-15 שנה.

דורון אביב

יו"ר דירקטוריון משותף

בוגר הפקולטה להנדסת בניין בטכניון בהצטיינות יתרה.
יו"ר קבוצת אביב מאז שנת 2001.
כיהן כמנכ"ל קבוצת אביב במשך למעלה מ-15 שנה.